APLIKÁCIA AUTOFÓLIÍ

 

 

Zabezpečíme profesionálnu montáž autofólií bez vymontovania skiel na všetky typy motorových vozidiel.

 

 

Fólie, ktoré sú dodávané spoločnosťou A.T.A. Vám zabezpečia:

- vysoký komfort a zároveň vynikajúci vzhľad

 

- tepelnú izoláciu - odrážajú až 80 % slnečného a 99 % UV žiarenia

 

- komfortnú jazdu, nakoľko fólie eliminujú nežiadúce, nebezpečné a oslepujúce účinky priameho slnečného svetla, pričom aplikovaná fólia neovplyvňuje viditeľnosť počas jazdy,

 

- obmedzujú možnosť videnia do interiéru auta a súčasnú dobrú viditeľnosť von z auta,

 

- fólie obsahujú vrstvu odolnú proti škrabancom a tak zabezpečia pre Vás estetický a prestížny vzhľad počas niekoľkých rokov,

 

- ochranu interiéru vozidla. Fólia prostredníctvom svojej filtračnej vlastnosti neprepúšťa 99 % UV-žiarenia do interiéru vozidla a tak chráni okrem Vášho zdravia aj vnútorné zariadenia pred skorým vyblednutím a popraskaním.

Bezpečnostné fólie na sklá dopravných prostriedkov Vám zabezpečia:

- ochranu proti vlámaniu a úrazom - chráňte seba, Váš majetok a rodinu pomocou cenovo dostupného riešenia!

 

Aplikácia solárných a reflexných / zrkadlových / fólií, a exterierových fólií

 

Solárná fólia:

Je špeciálne, bez skreslenia spracovaná priesvitná polyesterová fólia, nasádzaná na vnútorný povrch okenného skla.

Nasadený silný a trvácny film znižuje množstvo tepla a lesku vysielaného slnkom a vylúči vyblednutie, spôsobené ultrafialovými lúčmi. Izolačné vlastnosti znižujú mieru úniku tepla v zime.
Veľká trhacia pevnosť solárnej fólie pri porušení skla obmedzí jeho črepinové rozlomenie. Dáva taký pocit pohody, k čomu sa dá prirovnať len množstvo ňou usporenej energie a peňazí.
Mnohostrannosť výrobkov zodpovedá ich viacúčelovému použitiu:

- hospodárne a účinné, energeticky úsporné udržiavanie kancelárií a bytov,

- pri obnove slúži ako estetický prostriedok,

- v múzeách a galériách chráni umelecké diela, a nábytok od vyblednutia,

- chráni pred črepinami z rozbitého okna, napr. pri kopnutí loptou, chuligánmi hodeným kameňom, - je strategicky namierená proti vplyvu skleníkového efektu, spôsobeného globálnym otepľovaním.

 

Zrkadľová fólia:

V prípade zrkadlových filmov na vrstvu polyestru je nanesená mikroskopicky viditeľná tenká parná hliníková vrstva, ktorá doslova odráža slnečné lúče. Hliníkové fóliové farebné spracovanie SDI/FTI otvára nové dimenzie vo funkčnom a estetickom stavebnom plánovaní. Solárné ako aj zrkadlové fólie dodávané A.T.A., vďaka kvalitnému polyesteru, čistým prísadám kovu a ojedinelému spôsobu lepenia sú výnimočne tvrdé. Fólie odrážajú viac ako 80 % slnečných lúčov, dokážu vylúčiť 99 % škodlivého vplyvu slnečných UV - lúčov.
Niektoré typy existujú aj exterierovom prevedení.

 

Aplikácia bezpečnostných fólií

 

Bezpečnostné a ochranné fólie:

Bezpečnostné a ochranné fólie sú vyrobené zo supertvrdého polyméru, ktorý drží sklo na jednom mieste.
V prípade nehody, vandalizmu, detonácie, rozbitia vlámaním alebo takích katastrôf, ako je zemetrasenie či hurikán, na tlak citlivé lepidlo sa u týchto okien prisaje (prituhne) na sklo a drží ho v okennom ráme.

Fólie, distribuované spol. A.T.A., sú rôznej hrúbky, niektoré typy sa dajú kúpiť doplnené o ochranné vlastnosti proti slnku.

Bezpečnostná fólia „drží“ rozbité kusy a tým znižuje nebezpečenstvo spôsobené lietajúcimi črepinami. Táto vlastnosť napĺňa istotou, keď ide o bezpečnosť domácností, škôl, nemocníc, bánk, vládnych budov, výkladov či iných podobných zariadení.


Aplikácia termálnych, tepelno - izolačných fólií

 

Mnohostranný výrobok na jednom mieste: Zníženie úniku tepla v zimnom období: Zimný tepelný tok a tepelné vedenie sa vypočíta v pomere danej „U“ hodnoty skla. Vyžarovanie zrkadlových fólií je nízke, a tak sa znižuje aj „U“ hodnota. Fólia disponuje izolačnou prednosťou, čo zabezpečuje až 35%-né ušetrenie tepla cez okná.
Zabránenie nahromadenia (akumulácie) tepla v lete :

Fólia je zatiaľ najúčinnejšou vyvinutou metódou na zníženie slnečného tepla, ktoré sa dostáva cez sklo, kým sa viditeľnosť neskresluje. Zrkadlová fólia odráža viac ako 80% slnečných lúčov a 99 % UV žiarenia a zabraňuje akumulácii tepla vo vnútri budovy.
Akumulácia a úspora energie pri vykurovaní a ochladzovaní :

Fólia o 50 % znižuje zaťaženie klimatizačných zariadení.Výnosom je komfortnejšia, vyrovnanejšia a energicky účinnejšia stavba, náklady sa často vrátia za menej než rok. Zabudovanie nových fólií do plánov nových budov umožní používanie menších klimatizačných zariadení, a tak sa usporia výdavky na výstavbu a prevádzkovanie.


Aplikácia špeciálnych a privátnych fólií a ochrana proti mikrovlnám

 

Špeciálne fólie dodávané A.T.A., sú naplánované na rôzne účely použitia.

White Out (pieskové - vonku biele), Black Out (vonku čierne) design, podobný ľadovému obloku, ako aj ďalšie typy zabezpečujú úplnú ochranu proti videniu dnu a odrážajú slnečné žiarenie.

OCHRANA PROTI MIKROVLNÁM:

UPLATNENIE ŠPIČKOVEJ TECHNOLÓGIE SPUTTER - ENERGICKY CHRÁNENÝMI POVLAKMI:

Tieto fólie sú schopné oslabiť alebo odraziť mikrovlny (rádiofrekvenčnú energiu). Je vhodná na ochranu k rádio- a TV anténam, na radarové žiarenie citlivých elektronických prístrojov, na zníženie priemyselnej a medzinárodnej špionáže.

Fólia Solar Bronze je mimoriadne účinnou časťou bezpečnostného systému a neoslabuje okno ani po užívateľskej ani po estetickej stránke. Mikrovlnné žiarenie je príčinou niektorých záhadných anomálií napr. oslabenia svalov.

Sú okná v blízkosti zdrojov so silným mikrovlnným vyžarovaním,ktoré keď potiahneme filmom Solar Bronze, tak sa znížia obavy tam zamestnaných.

Miera oslabenia alebo odrazu mikrovlnnej energie sa meria v decibeloch. 25 dB sa pokladá za účinnú hladinu odrazu: to znamená, že zníženie prechádza zo 100 % na 0,3 %, teda hladina odrazu je 99,7 %.


Aplikácia ochranných fólií na karosériu

Číra ochranná fólia po aplikácií nemení farbu karosérie, prehltáva úderi od lietajúcich kamienkov,následne ich odráža.

Ponúkame kompletný program:

všetky časti karosérie - kompletné vozidlo,

alebo iba určité časti vozidla - svetlomety, nárazníky, A- stľpiky, prednú kapotu, spetné zrkadlá, podbehy a časti ktoré môžu byť najviac poškodené.

Uvedené fólie sú vhodné na všetky typy dopravných prostriedkov / osobné - nákladné mot.voz., motocykle, poľnohospodárské stroje /, ako aj na rôzné stroje a zariadenia, ktorích povrch /farba, lak, svetlomety/ môžu byť poškrabané alebo inak poškodené.

K dispozícii aj 1000 mikrónová ochranná fólia na svetlomety nákladných aut proti rozbitiu.

DATABÁZA ÁUT:

Z NAŠEJ PONUKY