Aplikácia ochranných a bezpečnostných okenných fólií na sklá nehnuteľností a

dopravných prostriedkov značky SKYFOL.

Ponúkame spoľahlivé služby a najširší sortiment.


AUTOMOBILOVÉ OKENNÉ FÓLIE


Shark RS - Na optický tuning a ochranu proti nazeraniu dnu je séria RS ideálna.

Shark RS je dokonalá ekonomická autofólia – rieši ochranu proti nazeraniu dnu a optický tuning.


Vďaka svojej hĺbkovo sfarbenej štruktúre je fólia farebne stabilná, kým UV-inhibítory nachádzajúce sa v polyestri a v lepidle zabezpečia filtráciu viac než 98 % škodlivého UV žiarenia. Všetky autofólie Shark RS sú vyrobené s dvojitou vrstvou proti poškrabaniu, čím sa dlhodobo zabezpečí hladký povrch.


Autofólia Shark RS sa dodáva s 5%, 20 % a 35 % priepustnosťou viditeľného svetla a s 3 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chýb lepidla.

Shark IR - Dokonale neviditeľná 60% - ná tepelná ochrana. Revolučná technológia

Najmodernejší produkt autofólií prvýkrát na Slovensku! Autofólia Shark IR poskytuje vynikajúcu tepelnú ochranu bez toho, aby zatieňovala sklo alebo sa nepríjemne zrkadlila. 

 

Shark IR 70 je ideálna na sklá, aby sa jej použitím zabránilo zohriatiu palubnej dosky, volantu a celkového interiéru vozidla. Autofólie Shark IR dodávame s 5 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.

 

Autofólia Shark IR sa predáva s 20, 50 a 73 % priepustnosťou viditeľného svetla.

Shark HP Blue - Hĺbkovo sfarbený, speciálnený polyester pre extra farebnú trvácnosť.

Klasické okenné fólie s tepelnou ochranou predstavuje naša séria Shark HP. Pokovované vrstvy v záujme účinnej ochrany proti infražiareniu a trvácnemu, originálnemu vzhľadu kombinujeme s hĺbkovo sfarbenými fóliami.

 

Kvôli svojej neutrálnej čiernej farbe táto autofólia znamená pre majiteľov áut najbežnejšie riešenie na vylepšenie okien na aute. Vynikajúci optický tuning, tepelná ochrana, minimálne zrkadlenie, min. 98 % UV filtrácia, dvojitá vrstva proti poškrabaniu, 7 ročná výrobná garancia v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia, farba umožňujúca široké uplatnenie – to všetko zaručuje, že majitelia áut si vyberú túto autofóliu najčastejšie.

 

Shark HP Blue dodávame s 35 % priepustnosťou viditeľného svetla.

Shark HP - Obsahuje špeciálne hĺbkovo sfarbené a pokované vrstvy v záujme účinnej ochrany proti infražiareniu.

Klasické okenné fólie s tepelnou ochranou predstavuje naša séria Shark HP. Pokovované vrstvy v záujme účinnej ochrany proti infražiareniu a trvácnemu, originálnemu vzhľadu kombinujeme s hĺbkovo sfarbenými fóliami.

 

Kvôli svojej neutrálnej čiernej farbe táto autofólia znamená pre majiteľov áut najbežnejšie riešenie na vylepšenie okien na aute. Vynikajúci optický tuning, tepelná ochrana, minimálne zrkadlenie, min. 98 % UV filtrácia, dvojitá vrstva proti poškrabaniu, 7 ročná výrobná garancia v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia, farba umožňujúca široké uplatnenie – to všetko zaručuje, že majitelia áut si vyberú túto autofóliu najčastejšie.

 

Shark HP dodávame s 5, 20 a 35 % priepustnosťou viditeľného svetla.

Shark UP - Shark UP vyhotovená zliatinou nikel-chróm má výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti.

Shark UP je autofólia dobre odrážajúca teplo, slabo reflexná a extra trvanlivá pre klientov mimoriadne citlivých na teplo. Konštrukcia obsahuje kov s malou reflexiou, ktorý funguje voči infražiareniu ako dokonalý tepelnoizolačný štít a zabezpečí extra dlhú životnosť, keďže kovy nevyblednú.

 

Autofólia Shark UP má neutrálnu farbu, čo znamená, že okná si zachovajú svoju pôvodnú farbu. Na Shark UP sa vzťahuje 10 ročná výrobná garancia v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie, chýb lepenia a akéhokoľvek vyblednutia. Zabráni min. 98 % UV žiareniu a zabezpečuje najlepšiu možnú tepelnú ochranu.

 

Autofólia Shark UP sa predáva s 20 a 35 % priepustnosťou viditeľného svetla.

Heavy Metal - farba: neutrálna zelená reflexná, oditene: 3, záruka: 10 rokov.

Autofólia Heavy Metal obsahuje jedinečnú kovovú vrstvu a 3 odtiene pripravovanú metódou katódového rozprašovania, takto upravený film je výnimočne tvrdý. Odráža slnečné, infra, UV žiarenie ako aj ostré svetlo.

 

 

 

Nighthawk - farba: čierná, odtiene: 3, záruka 10 rokov

Autofólia Night Hawk obsahuje jedinečnú kovovú vrstvu a 3 odtiene pripravovanú metódou katódového rozprašovania, takto upravený film je výnimočne tvrdý. Odráža slnečné, infra, UV žiarenie ako aj ostré svetlo.

 

 

 


BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE


S2, S4, S8, S12, SSI20, SNEU35, SNEU65 - Viacvrstvová konštrukcia - Zabráni prerazeniu skla - Ochrana proti výbuchu - Kvalifikácia EN 356 P2A, P1A - odolná proti prerazeniu farba : čírá, neutrálná, strieborná

S 4 - 100 mikrónov hrubá bezpečnostná fólia pre nebezpečné miesta s ochranou proti črepinám, bez deformácií, s extra silným lepidlom. Fólia má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu, UV filtráciu min. 98 % a dodáva sa s 10 ročnou výrobnou garanciou v prípade tvorenia bublín pri aplikácii, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia – vďaka týmto vlastnostiam znamená táto fólia dokonalé riešenie bezpečnosti.

S 8 - Silná, viacvrstvová, bezpečnostná fólia hrubá 200 mikrónov, zaručuje dokonalú ochranu pri rozbití skla na črepiny a účinne sťažuje vniknutie cez okno vlámaním. Povrch S8 chráni dvojitá vrstva proti poškrabaniu, zabezpečuje min. 98 % UV filtráciu a dodáva sa s 10 ročnou garanciou v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia. Fólia S8 proti vlámaniu dostala kvalifikáciu podľa normy EN356, stupeň P1A.

S 12 - Viacvrstvová, 300 mikrónov hrubá fólia S12 proti vlámaniu zaručuje najsilnejšiu ochranu z palety výrobkov SkyFol Security. Má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu a min. 98 % UV filtráciu, čo zaručuje dlhú životnosť fólie S12 proti vlámaniu. S12 sa dodáva s 10 ročnou výrobnou garanciou v prípade vytvorenia bublín pri aplikácii, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia. Fólia S12 v teste podľa normy EN 356 dosiahla kvalifikáciu odolnosti P2A.

SSI 20 - Bezpečnostná fólia Security SSI zahŕňa v sebe vlastnosti okenných fólií ThermoProtect a Security. Pokovovaná vrstva zabezpečuje vynikajúcu tepelnú ochranu, kým vodočistá laminovaná bezpečnostná vrstva a špeciálne lepidlo ju robí úplne bezpečnou voči črepinám. Výrobca garantuje pre okenné fólie SSI 10 ročnú záruku v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepenia.

Na Vašu žiadosť vypracujeme cenovú ponuku podľa Vami udaných údajov, alebo na mieste aplikácie špeciálnym prístrojom zmeriame infra-, UV- a slnečné žiarenie.

Na základe výsledkov Vám odporučíme najvhodnejší materiál / riešenie.


SOLÁRNE, REFLEXNÉ A EXTERIÉROVÉ FÓLIE


Solárne, reflexné a exterierové fólie - TP SI 15, 35, 50, 20B, SP 50, 70, SB 25, 35, NEU 20, 35, exterierové SI 20 - 35 EX

SI 15, 35, 50, 20 B - Okenná fólia ThermoProtect Silverall je pokovovaná hliníkom a má výnimočne silnú ochranu proti infražiareniu, s min. 99 % UV filtráciu a dvojitú vrstvu proti poškrabaniu. ThermoProtect Silverall extra účinne zabezpečuje zníženie lesknutia a ktorejkoľvek obchodnej budove alebo obytnému domu dodá estetický vzhľad. Okenné fólie Silverall dodávame s 10 ročnou výrobnou garanciou, na prípady ako sú bubliny pri aplikácii, odlupovanie, lámanie, delaminácia, vylučovanie kovu a chyby lepenia.

SB 25, 35 - S použitím medi zahŕňa v sebe okenná fólia ThermoProtect SB mimoriadne tepelnoizolačné vlastnosti a reflexný bronzový vzhľad. SB okenné fólie so silnou UV filtráciou dodávame s 10 ročnou výrobnou garanciou v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie, vylučovania kovu a chýb lepenia.

SP 50, 70 - Okenná fólia ThermoProtect SP 70 s dobrou tepelnou odolnosťou a vysokou svetelnou priepustnosťou je ideálna na rôzne obytné a kancelárske využitie, napr. v obývačkách, vo výkladoch, výstavných sieňach, atď. Táto fólia má taký nízky vplyv na svetelnosť miestnosti, že rozdiel je priam nebadaný. Zároveň je udivujúce v akej veľkej miere dokáže SP70 udržať teplo a zabrániť min. 98 % UV žiareniu. Okennú fóliu ThermoProtect SP 70 dodávame s 10 ročnou výrobnou garanciou, na prípady ako sú bubliny pri aplikácii, lámanie, odlupovanie, delaminácia, vylučovanie kovu a chyby lepenia.

NEU 20, 35 - Okenná fólia ThermoProtect Neutral zabezpečuje antireflexný a neutrálny vzhľad. Jej použitie sa odporúča hlavne v prípade múzeí, pamiatok, kostolov. Na okenné fólie ThermoProtect Neutral sa vzťahuje 10 ročná garancia v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie, vylučovania kovu a chýb lepenia.

SI20, 35
- Exteriérové fólie sú dôležité v prípade vyspelých sklených systémov alebo v prípadoch, keď okná nie sú prístupné zvnútra. Okenná fólia ThermoProtect SI Silverall Exterior je silne reflexná fólia na exteriérne využitie, s najlepšou tepelnou ochranou, vynikajúcou UV filtráciou a zabezpečením vysoko účinnej ochrany proti lesknutiu. Okenná fólia ThermoProtect Silverall má špeciálnu trojitú vrstvu proti poškrabaniu a extra odolnosť voči treniu. Okennú fóliu Silverall Exterior dodávame s 3 ročnou výrobnou garanciou, na prípady ako sú bubliny pri aplikácii, lámanie, odlúpanie, delaminácia, vylučovanie kovu a chyby lepenia.

Na Vašu žiadosť vypracujeme cenovú ponuku podľa Vami udaných údajov, alebo na mieste aplikácie špeciálnym prístrojom zmeriame infra-, UV- a slnečné žiarenie.

Na základe výsledkov Vám odporučíme najvhodnejší materiál / riešenie.

Solárne, reflexné a exterierové fólie - BL 20, GN 20

BL - GN20 - mimoriadne tepelnoizolačné vlastnosti a reflexný modrý a zelený vzhľad. BL GN okenné fólie so silnou UV filtráciou dodávame s 5 ročnou výrobnou garanciou v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie, vylučovania kovu a chýb lepenia.

DATABÁZA ÁUT:

Z NAŠEJ PONUKY